Производи

Питице са јабукама и ванилом

Брзо смрзнути производи од развученог теста са надевом од јабука – остали пекарски производи

Састојци: Пшенично брашно Т-400, вода, надев од јабука 32% (јабука 47,6%, крем ванила 33,2% (глукозни сируп, вода, шећер, модификовани кукурузни скроб (Е1442), биљно уље (палма), згушњивач: карбоксиметил целулоза (Е466), со, боја (титанијумдиоксид (Е171), татразин (Е102, сансет жута FCF (Е110)*), конзерванс: калијум сорбат (Е202), регулатор ксиелости – винска киселина (Е334), арома, емулгатор: полисорбат (Е435)), суво грожђе 19,6% (грожђе, конзерванс: Е220), цимет 0,2%)), палмина маст, сунцокретово уље, кухињска со, течно кисело тесто (вода, пшенично брашно Т-500, пшенично кисело тесто у праху, киселина: млечна киселина (Е270), јечмени пиварски слад, конзерванс: калијум сорбат (Е202), средство за третирање брашна: аскорбинска киселина (Е300)), шећер, мешавина брашна и других компоненти за пекарство (пшенично бело брашно Т-500, пшенични глутен, ензими), средство за третирање брашна Е920. Производ садржи SО2 из сувог грожђа.

Тежина: 900гр

 

Категорија:

Додатне информације

Тежина 0,900 кг
Просечна енергетска вредност 100г

Енергија1453,21 kJ/347,5 kcal

Масти

18,84г

Од којих засићене масне киселине

6,39г

Угљњни хидрати

40,85г

од којих шећери

2,06г

Протеини

0,23г

Влакна

3,57г

Со

0,007г

gtag('config', 'G-KPJM7NPY4F');