Производи

Пита бешамел пилетина

Састојци: Пшенично брашно Т-400, вода, надев бешемел пилетина 32% (бешемел сос 54,54% (млеко са 2,8%м.м, пшенично брашно Т-500, сунцекротово уље, со, оригано, бели лук у праху, млевени црни бибер), надев пилетина 45,45% (млевени пилећи батак, сунцокретово уље, смеша зачина за печену пилетину (со, паприка, кукурузни скроб, бели лук, бибер, мајоран, рузмарин), палмина маст, сунцокретово уље, со, течно кисело тесто (вода, пшенично брашно, Т-500, пшенично кисело тесто у праху, млечна киселина Е 270, јечмени пиварски слад, калијум сорбат Е 202, аскорбинска киселина Е300), шећер, пшенични глутен, средство за третирање брашна Е 920.

Категорија:

Додатне информације

Тежина 0,200 кг
Просечна енергетска вредност

у 100 г

Енергетска вредност

1661,74 kJ/399,9 ккал

Масти

30,66 г

од којих су засићене масне киселине

8,57 г

Угљени хидрати

25,30 г

од којих шећери

1,79 г

Протеини

5,66 г

Влакна

0,06 г

Со

0,66 г

gtag('config', 'G-KPJM7NPY4F');