Производи

Сарајевска пита месо

Састојци: Пшенично брашно Т-400, вода, надев меса 32% (вода, млевено јунеће месо, млевено свињско месо, сушени црни лук, додатак јелима са поврћем (со 57,5%, шећер, сушено поврће 10,6%, (шаргарепа, пашканат, црни лук, корен целера, корен першуна) декстроза, појачивачи ароме ( мононатријум глутаминат 5,3%, динатријум 5′-рибонуклеотиди), зачини, боје (рибофлавин, куркумин), црни млевени бибер), палмина маст, сунцокретово уље, со, течно кисело тесто (вода, пшенично брашно, Т-500, пшенично кисело тесто у праху, млечна киселина Е 270, јечмени пиварски слад, калијум сорбат Е 202, аскорбинска киселина Е300), шећер, пшенични глутен, средство за третирање брашна Е 920.

Категорија:

Додатне информације

Тежина 0,250 кг
Просечна енергетска вредност

у 100 г

Енергетска вредност

1380,11kJ/331,04 ккал

Масти

21,44 г

од којих су засићене масне киселине

6,73 г

Угљени хидрати

28,52 г

од којих шећери

1,6 г

Протеини

5,84 г

Влакна

0,08 г

Со

0,08 г

gtag('config', 'G-KPJM7NPY4F');